Teslimat Ve İade

Siparişler
Hafta içi 14.00'a Kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.Cumartesi günleri 11.00'a kadar verilen ürünler aynı gün kargoya verilir.Pazar günleri kargo firmaları çalışmamaktadır.Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.
 
Stok Sorunları
Hesaplibutik Tüm Tekstil ürünlerini kendi deposunda tutar.Bundan dolayı vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir ve hızlıca sizlere ulaştırılır.
 
Adres Bilgileri
Siparişinizin size hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Dilerseniz adresinizin tarifte edebilirsiniz (Örn: Hastahanenin aradan girince ikinci sokak gibi.) Bizde bunu kargo şirketine iletiriz ve adresinizi daha kolay bulabilirler.
 
Kapıda Ödeme
Hesaplibutik den verdiğiniz siparişlerinizi teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız vardır. Kargo personeli sizden kapıda ödeme ile paketi teslim edebilir.
Ancak kapıda ödeme işlemini seçerseniz kargo firmasının talep ettiği 'Hizmet Bedeli' ücreti olan 9,99 tl ücreti ödemeniz gerekmektedir.
Kredi kartı ile siparişlerde böyle bir durum söz konusu değildir.
 
Kargo Ücretleri
Tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
 
İade Koşulları
Sağlık sorunu yaratmayacak istediğiniz her ürünü iade edebilir değişim talebinde bulunabilirsiniz.
 
İade süresi kaç gün?
Ürünlerde iade süremiz 7 gündür.İade yada değişim talep edeceğiniz ürünün paketi zarar görmemiş yıkanmamış giyilmemiş olmalıdır.
 
İade şartları nelerdir?
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
- Ürünün faturası,
- İade formu,
- 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.